SP Management

Ваш надійний партнер для відкриття компанії у США
+380 (44) 300-1425
Про компанію
SP Management була заснована у 2018 році у штаті Вайомінг (США). SP Management створює корпоративні структури, відкриває та обслуговує Трасти, реєструє та обслуговує Компанії у США, відкриває рахунки у провідних американських банках для українського бізнесу.
Компанія тісно співпрацює з Американською Торговельною Палатою в Україні та Американською Комерційною Службою при посольстві Сполучених Штатів Америки в Україні.
ВАЙОМІНГ, США
Вайомінг – ідеальний штат для створення холдингів та торговельних компаній
Забезпечення захисту активів; ефективна податкова репатріація українського прибутку; відсутність корпоративних податків при торгівельній діяльності за межами США; повна конфіденційність (інформація про акціонерів компаній не збирають і не публікують); для відкриття бізнесу в Вайомінгу немає ніяких вимог щодо громадянства директорів та акціонерів); відсутність податків (податок на доходи фізичних осіб, корпоративний податок на прибуток, податок на дарування, податок на спадщину, податок на розкіш, податок від продажу майнових прав, податок на володіння надрами, податок з продажу нерухомості).
Штат регулярно входить до списку найсприятливіших місць в США для ведення бізнесу.
Реєстрація юридичних осіб у штаті Вайомінг
SP Management надає консультаційні послуги з відкриття та реєструє Компанії та Трасти у США.
Даний сервіс супроводжується забезпеченням віртуального офісу, поштової скриньки, відкриттям банківських рахунків у провідних банках Америки (Wells Fargo, Chase).
SP Management допомагає своїм клієнтам у супроводженні подачі заяв та отриманні патентів у США, а також у підготовці та подачі документів для отримання дозволів від таких державних органів США як Food and Drug Administration (FDA) та інших.
Адміністративні послуги
SP Management надає послуги повністю укомплектованого офісу, що означає управління витратами та контроль над ними, підготовка рахунків та управління дебіторською заборгованістю, ведення операційних рахунків, подання звітності, отримання та відправлення поштової кореспонденції.
Нік Піацца
CEO
Нік є засновником компанії SP Management. До заснування компанії Нік працював у інвестиційному підрозділі Банку Грузії компанії BG Capital. Він перетворив останню на лідера у сфері первинного розміщення акцій (IPO) та приватного розміщення (PE) в Україні та Грузії протягом 2008-2011 років. В рамках його участі в розвитку фінансової групи Банку Грузії Нік був в раді директорів українського банку BG Bank, структурної одиниці групи, де він очолював процес реструктуризації корпоративного портфелю банку та відповідав за створення підрозділу з управління великим приватним капіталом. До цього Нік координував роботу відділів продажу, аналітики та корпоративних фінансів у компанії Concorde Capital. Нік ввійшов до списку Найвпливовіших експатів за версією Kyiv Post у 2010 році, а також був названий одним з топ-25 Бізнес лідерів-новаторів в Україні у 2016 році. Також Нік є співголовою Українсько-Грузинської торгової палати та часто публікується у відомих виданнях. Освіту Нік отримав у Lake Forest College в Чикаго, штат Іллінойс (США)
Олександр Яременко
COO
Олександр брав безпосередню участь у заснуванні компанії SP Management. Олександр відповідає за операційну діяльність та юридичний супровід у сфері корпоративного права та угод злиття та поглинання (M&A), включно з корпоративною реструктуризацією, реорганізацією та створенням юридичних структур. Раніше Олександр протягом шести років працював у компанії BG Capital, інвестиційному підрозділі Банку Грузії. Олександр має широкий досвід у створенні дочірніх компаній в Європі та країнах СНД, а також досвід у юридичному супроводі угод злиття та поглинання
Новини компанії
29 квітня 2021 рік
Топ-3 переваги ведення бізнесу в США: спільний семінар з ACC

Обираючи США як країну для ведення бізнесу, підприємці отримують цілу низку вигод. Із них три вирішальні – респектабельність і довіра, конфіденційність, лояльне оподаткування. Про це йшлося на семінарі, проведеному представниками SP Management (SP Advisors) для членів Американської торгівельної палати (ACC) 29-го квітня.


«Через прийняття в 2014 році закону FATCA, реєстрація бізнесу в класичних офшорних юрисдикціях, таких як Кіпр, Віргінські острови, Панама, стала пов’язана з низкою ризиків. Фінансові установи, партнери і контрагенти стали набагато прискіпливішими до таких компаній, що стало унеможливлювати їх роботу», -- зазначив Олександр Яременко, Директор юридичного департаменту SP Management (SP Advisors).


З цієї та інших причин, українські бізнесмени почали шукати нові юрисдикції, де нема штучних обмежень і негативного репутаційного шлейфу. Саме тому наразі спостерігається стабільне зростання попиту з боку вітчизняних корпорацій на створення юридичних структур у США, зокрема, в одному з найбільш лояльних для бізнесу штатів – Вайомінгу.


Які переваги дає реєстрація бізнесу в цьому американському штаті?


 1. Респектабельність. США визнають поважною юрисдикцією серед світової економічної спільноти. І небезпідставно. У країні ефективно працює розвинений банківський сектор та ринок фінансових послуг. А податкова та судова системи створюють зрозумілі прозорі умови для бізнесу. Створення холдингової структури у США автоматично дозволяє відкрити рахунок у місцевому банку. «Коли ви працюєте з найбільшими американськими банками, такими як JPMorgan Chase, Bank of America, Wells Fargo, Citigroup, це означає набагто простіші і швидші платежі, можливість залучення фінансування – від овердрафтів до довготермінових кредитів», -- зазначив Нік Піацца, Генеральний директор SP Management (SP Advisors).
 2. Конфіденційність. Реєстрацію юридичної структури в США здійснює Секретаріат будь якого штату. У випадку із штатом Вайомінг, Секретаріат не веде реєстрів власників та менеджменту. Іншими словами, у Вайомінгу інформацію про акціонерів не зберігають та не публікують, на відміну від європейських чи азійських юрисдикцій. Такі дані зберігаються виключно в установчих документах, що належать самій компанії.
 3. Лояльні податки. Саме в штаті Вайомінг створені спеціальні податкові умови для іноземців, що дозволяють їм не сплачувати місцевий податок. Тут також не оподатковуються:
  • Прибуток
  • Доходи фізичних осіб
  • Об'єкти дарування, спадщини або розкоші
  • Продаж майнових прав
  • Володіння надрами
  • Продаж нерухомості

Більше того, на всій території США діє конвенція про уникнення подвійного оподаткування з Україною. На відміну від деколи популярної серед українців юрисдикції на Кіпрі, це дозволяє мінімізувати податки на пасивні доходи. Так, ставка податку на дивіденди складає від 5% до 15% (в залежності від частки власності на українську компанію), на роялті - 10%, та 0% за процентами.


«SP Management (SP Advisors) допомогає своїм клієнтам на кожному етапі -- від реєстрації компанії чи відкриття рахунку в банку, до поточного супроводу роботи – сплати податків, адміністрування заробітних плат тощо. Ми маємо кваліфіковану досвідчену команду, з великим доведеним track record», -- підкреслив Нік Піацца.


Зокрема, під час семінару Піацца представив напрям комплаєнсу, який в SP Management (SP Advisors) очолює Крістен Мюллен – фахівець міжнародного рівня, що має ліцензію на юридичну діяльність в декількох штатах та досвід роботи в різних галузях юридичного права.


Переглянути відеозапис вебінару: https://www.youtube.com/watch?v=kGNbBrh8UCU
22 липня 2020 рік
Бізнес у США як альтернатива офшорам: вебінар від SP Management (SP Advisors) і USUBC

Масштабувати свій бізнес на США, або створити нову справу в країні – це реальна можливість для кожного українського підприємця. Процедури з оформлення і адміністрування бізнесу прозорі та нескладні, а лояльні фіскальні та регуляторні умови сприятимуть швидкому розвитку і фінансовим показникам.


Про стрімкий ріст уваги до США як країни для ведення бізнесу з боку українських компаній йшлося на вебінарі «Курс на Сполучені Штати Америки», проведеному SP Management (SP Advisors) спільно з Американсько-Українською Діловою Радою (USUBC). Захід, що відбувся 22 липня, зібрав кілька десятків представників українського бізнесу.


«З одного боку, США – це практично безмежний ринок, який українці стали активно відкривати для себе після Революції Гідності, як альтернативу російському ринку. Українська продукція здатна конкурувати на ньому за рахунок порівняно низької ціни і якості, що постійно зростає», -- зазначив Нік Піацца, Генеральний директор SP Management (SP Advisors).


З іншого боку, Америка стає також альтернативою таким країнам як Кіпр і Британські Віргінські острови. Наприклад, такий штат як Вайомінг за легкістю реєстрації бізнесу, його обслуговування і податкового навантаження не поступається відомим офшорами. Тоді як з точки зору довіри партнерів і респектабельності – Вайомінг значно виграє.


«Бізнес, який реєструється в традиційних офшорах, наразі стикається із все більшою кількістю ускладнень – від відкриття рахунків до постійних перевірок. Тоді як американська реєстрація часто не лише знімає бар’єри для ведення законного бізнесу, але також дає значну кількість привілеїв, що можуть сприяти розвитку бізнесу», -- коментує Піацца.


У Вайомінгу, наприклад, взагалі відсутні податки на прибуток і доходи фізосіб, не обкладаються податками дарування і спадщина, а також операції з продажу майнових прав, нерухомості або володіння надрами. Тоді як податки на пасивні доходи – дивіденди, проценти та роялті – аналогічні тим, що діють у кіпрській юрисдикції.


Американська реєстрація також відкриває можливості для залучення коштів на розвиток бізнесу у різних формах. Це і короткотермінові банківські овердрафти, і фінансування трейдингових операцій, і кредитування від державних установ, у разі внеску у розвиток економіки чи створення нових робочих місць в певних локаціях.


«Разом з тим, щоб скористатися перевагами американського бізнес-середовища і убезпечити себе від порушень, варто заручитися підтримкою партнерів, які мають відповідний досвід. Бізнес у США може стати для вас новим етапом, але лише за умови виваженого і професійного підходу», -- зазначив Олександр Яременко, Директор юридичного департаменту SP Management (SP Advisors).


SP Management (SP Advisors), зокрема, має власний офіс у Вайомінгу зі штатом кваліфікованих фахівців, а також надійних партнерів за юридичним напрямом, фінансовим, безпековим, у лобіюванні тощо, які охоплюють практично всі штати країни. Кожен з них має стаж роботи 15-20 років, відмінну репутацію і широкі ділові контакти.


Переглянути відеозапис вебінару: https://www.youtube.com/watch?v=Lw2UtzQzYdw&t=992s
16 квітня 2020 рік
SP Management – COVID-19
Враховуючи глобальну турбулентність, яка спричинена пандемією COVID-19, SP Management продовжує слідкувати за змінами, у зв’язку з якими з’являються нові можливості для наших клієнтів.
На початку квітня був прийнятий Закон про сім'ю та Закон про турботу на 2 трлн. доларів.

Також SP Management інформує, що нашим клієнтам, котрі платять податки в США або активно ведуть бізнес у США ми допомагаємо продовжити термін подачі податкової декларації за 2019 рік з 15 квітня на 15 червня. Кожному, хто звернувся з проханням продовжити термін подачі, ми успішно продовжили. Якщо у вас також є у цьому потреба, будь ласка, зв'яжіться зі своїм представником у SP Management.

Для клієнтів, які наразі не є платниками податків у США або не здійснюють бізнес у США, зміни незначні, SP Management продовжує активно стежити за змінами та надавати послуги як через наш офіс у США, так і в Україні.
Крім цього, ми спостерігаємо, що доставка пошти (UPS та Fedex) з Києва до Вайомінга і навпаки відбувається приблизно на 2 дні довше ніж зазвичай, що пов’язано з великим обсягом трафіку та пандемією.1 квітня 2020 рік
SP Management – COVID-19
Оскільки, Світ зараз проживаємо непрості часи, спричинені вірусом COVID-19, SP Management звертається до вас, аби повідомити вам новини компанії.

6 березня SP Management закрила свій офіс у Києві. Наразі співробітники київського офісу мають усі обладнання та ресурси для дистанційної роботи та працюють у звичному режимі. Офіс SP Management у США також повноцінно функціонує, як і всі послуги, на які наші клієнти розраховують, а саме: реєстрація компаній, відкриття рахунків, віртуальний офіс, послуги поштової скриньки, довіреності, бухгалтерські послуги, документальна апостилізація та підготовка корпоративних наборів. Зараз ми також рухаємось вперед з двома українськими інвестиційними проектами в США, де клієнти змогли отримати боргове фінансування від FDA США.

SP Management регулярно контактує з банками - Wells Fargo та JP Morgan / Chase.

Більше того, ми продовжуємо спостерігати попит на наші адміністративні послуги у Вайомінгу. Для клієнтів, які бажають відкрити нову Компанія або Траст, ми можемо відкривати банківські рахунки без локальної ідентифікації в США.22 листопада 2018 рік
Переваги створення юридичної структури у штаті Вайомінг
Команда SP Management продовжуємо бачити США, як одне з кращих місць для українців, що прагнуть вести бізнес у відкритому, прозорому та юридично надійному банківському середовищі, і постійно зростаючий портфель українських клієнтів погоджується з цим. SP Management обслуговує широкий спектр компаній від виробників та торговців зерна до виробників меблів. Штат Вайомінг пропонує відмінне урегульоване середовище для здійснення міжнародного бізнесу та забезпечення захисту його власників від місцевих рейдерів. Крім того, договір про подвійне оподаткування між Україною та США робить податкову структуру для українського бізнесу аналогічною податковій структурі для Кіпру.
Зацікавились?
Залиште контакти, ми з вами зв'яжемося
БАЖАЄШ ВІДКРИТИ КОМПАНІЮ ЧИ ТРАСТ У США?
Напиши нам або зателефонуй!
info@spmanagement.net

+380 44 300 1425