SP Management

Ваш надійний партнер для відкриття компанії у США
+380 (44) 300-1425
Про компанію
SP Management була заснована у 2016 році у штаті Вайомінг (США). SP Management створює корпоративні структури, відкриває та обслуговує Трасти, реєструє та обслуговує Компанії у США, відкриває рахунки у провідних американських банках для українського бізнесу.
Компанія тісно співпрацює з Американською Торговельною Палатою в Україні та Американською Комерційною Службою при посольстві Сполучених Штатів Америки в Україні.
ВАЙОМІНГ, США
Вайомінг – ідеальний штат для створення холдингів та торговельних компаній
Забезпечення захисту активів; ефективна податкова репатріація українського прибутку; відсутність корпоративних податків при торгівельній діяльності за межами США; повна конфіденційність (інформація про акціонерів компаній не збирають і не публікують); для відкриття бізнесу в Вайомінгу немає ніяких вимог щодо громадянства директорів та акціонерів); відсутність податків (податок на доходи фізичних осіб, корпоративний податок на прибуток, податок на дарування, податок на спадщину, податок на розкіш, податок від продажу майнових прав, податок на володіння надрами, податок з продажу нерухомості).
Штат регулярно входить до списку найсприятливіших місць в США для ведення бізнесу.
Реєстрація юридичних осіб у штаті Вайомінг
SP Management надає консультаційні послуги з відкриття та реєструє Компанії та Трасти у США.
Даний сервіс супроводжується забезпеченням віртуального офісу, поштової скриньки, відкриттям банківських рахунків у провідних банках Америки (Wells Fargo, Chase).
SP Management допомагає своїм клієнтам у супроводженні подачі заяв та отриманні патентів у США, а також у підготовці та подачі документів для отримання дозволів від таких державних органів США як Food and Drug Administration (FDA) та інших.
Адміністративні послуги
SP Management надає послуги повністю укомплектованого офісу, що означає управління витратами та контроль над ними, підготовка рахунків та управління дебіторською заборгованістю, ведення операційних рахунків, виплата заробітної плати, подання звітності, отримання та відправлення поштової кореспонденції.
Нік Піацца
CEO
Нік є засновником компанії SP Management. До заснування компанії Нік працював у інвестиційному підрозділі Банку Грузії компанії BG Capital. Він перетворив останню на лідера у сфері первинного розміщення акцій (IPO) та приватного розміщення (PE) в Україні та Грузії протягом 2008-2011 років. В рамках його участі в розвитку фінансової групи Банку Грузії Нік був в раді директорів українського банку BG Bank, структурної одиниці групи, де він очолював процес реструктуризації корпоративного портфелю банку та відповідав за створення підрозділу з управління великим приватним капіталом. До цього Нік координував роботу відділів продажу, аналітики та корпоративних фінансів у компанії Concorde Capital. Нік ввійшов до списку Найвпливовіших експатів за версією Kyiv Post у 2010 році, а також був названий одним з топ-25 Бізнес лідерів-новаторів в Україні у 2016 році. Також Нік є співголовою Українсько-Грузинської торгової палати та часто публікується у відомих виданнях. Освіту Нік отримав у Lake Forest College в Чикаго, штат Іллінойс (США)
Олександр Яременко
COO
Олександр брав безпосередню участь у заснуванні компанії SP Management. Олександр відповідає за операційну діяльність та юридичний супровід у сфері корпоративного права та угод злиття та поглинання (M&A), включно з корпоративною реструктуризацією, реорганізацією та створенням юридичних структур. Раніше Олександр протягом шести років працював у компанії BG Capital, інвестиційному підрозділі Банку Грузії. Олександр має широкий досвід у створенні дочірніх компаній в Європі та країнах СНД, а також досвід у юридичному супроводі угод злиття та поглинання
Новини компанії
16 квітня 2020 рік
SP Management – COVID-19
Враховуючи глобальну турбулентність, яка спричинена пандемією COVID-19, SP Management продовжує слідкувати за змінами, у зв’язку з якими з’являються нові можливості для наших клієнтів.
На початку квітня був прийнятий Закон про сім'ю та Закон про турботу на 2 трлн. доларів.

Також SP Management інформує, що нашим клієнтам, котрі платять податки в США або активно ведуть бізнес у США ми допомагаємо продовжити термін подачі податкової декларації за 2019 рік з 15 квітня на 15 червня. Кожному, хто звернувся з проханням продовжити термін подачі, ми успішно продовжили. Якщо у вас також є у цьому потреба, будь ласка, зв'яжіться зі своїм представником у SP Management.

Для клієнтів, які наразі не є платниками податків у США або не здійснюють бізнес у США, зміни незначні, SP Management продовжує активно стежити за змінами та надавати послуги як через наш офіс у США, так і в Україні.
Крім цього, ми спостерігаємо, що доставка пошти (UPS та Fedex) з Києва до Вайомінга і навпаки відбувається приблизно на 2 дні довше ніж зазвичай, що пов’язано з великим обсягом трафіку та пандемією.1 квітня 2020 рік
SP Management – COVID-19
Оскільки, Світ зараз проживаємо непрості часи, спричинені вірусом COVID-19, SP Management звертається до вас, аби повідомити вам новини компанії.

6 березня SP Management закрила свій офіс у Києві. Наразі співробітники київського офісу мають усі обладнання та ресурси для дистанційної роботи та працюють у звичному режимі. Офіс SP Management у США також повноцінно функціонує, як і всі послуги, на які наші клієнти розраховують, а саме: реєстрація компаній, відкриття рахунків, віртуальний офіс, послуги поштової скриньки, довіреності, бухгалтерські послуги, документальна апостилізація та підготовка корпоративних наборів. Зараз ми також рухаємось вперед з двома українськими інвестиційними проектами в США, де клієнти змогли отримати боргове фінансування від FDA США.

SP Management регулярно контактує з банками - Wells Fargo та JP Morgan / Chase.

Більше того, ми продовжуємо спостерігати попит на наші адміністративні послуги у Вайомінгу. Для клієнтів, які бажають відкрити нову Компанія або Траст, ми можемо відкривати банківські рахунки без локальної ідентифікації в США.22 листопада 2018 рік
Переваги створення юридичної структури у штаті Вайомінг
Команда SP Management продовжуємо бачити США, як одне з кращих місць для українців, що прагнуть вести бізнес у відкритому, прозорому та юридично надійному банківському середовищі, і постійно зростаючий портфель українських клієнтів погоджується з цим. SP Management обслуговує широкий спектр компаній від виробників та торговців зерна до виробників меблів. Штат Вайомінг пропонує відмінне урегульоване середовище для здійснення міжнародного бізнесу та забезпечення захисту його власників від місцевих рейдерів. Крім того, договір про подвійне оподаткування між Україною та США робить податкову структуру для українського бізнесу аналогічною податковій структурі для Кіпру.
Зацікавились?
Залиште контакти, ми з вами зв'яжемося
БАЖАЄШ ВІДКРИТИ КОМПАНІЮ ЧИ ТРАСТ У США?
Напиши нам або зателефонуй!
info@spmanagement.net

+380 44 300 1425